Pokażcie mi aktywny klub...

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!

Moderator: Aurelie

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Amantis » 31 maja 2021, o 23:05

Aardbei chwalic sie osiagnieciami klubu? Prosze bardzo ,mozna jak najbardziej.Wystarczy przeciez wkleic screena z gry ,gdzie osiagniecia klubu sa pokazane,czyli-wygrane i przegrane walki,renoma,poziom,statystyki,stan pucharowy,ilosc czlonkow.Wszystko jak na dloni.I to sa osiagniecia ,tu rozmowa sie toczy o aktywnosci klubu,czyli o liczbie aktywnie grajacych czlonkow.I tu sprawa sie troszke komplikuje ,bo po zmianach w grze nie da sie juz okreslic tej aktywnosci.Tzn inaczej,daloby sie ale wymagaloby to ciaglej pracy kilku osob,ktore by spisywaly co kilka dni stan poszczegolnych lig w grze.
Dlatego wlasnie ci piszemy ze w obecnej sytuacji nie da sie okreslic czy dany klub jest aktywny czy nie.
Dla przykladu - moj klub ma 50 klubowiczek,powiedzmy ze 5 nagle przestaje sie logowac i grac i dla nas oznacza to ze aktywnosc klubu mocno spadla...
- inny klub .ma 40 klubowiczek z czego nie gra 10 ale pozostale 30 graja reagularnie ,wiec ty np uznajesz ze nie jest tak zle i klub jest aktywny

-dla ciebie jest
-dla mnie nie jest

I wlasnie dlatego ze miara aktywnosci obecnie dla kazdego wypowiadajacego sie tu jest inna i nie da sie jej juz udowodnic ,pokazac i spisac na papierze ,popierajac wyniki udokumentowanymi dowodami...dlatego nie mozna juz mowic o czyms takim jak aktywny klub...
aktywnosc jednak a osiagniecia to calkiem co innego :)

Awatar użytkownika
Keitha Tayuun
Miss Liceum
Miss Liceum

Post autor: Keitha Tayuun » 1 cze 2021, o 13:11

No i to, że graczki lub gracze się logują, to nie oznacza faktycznej aktywności. Można się zalogować, poczytać czaty i coś tam kliknąć, ale nie być aktywną. Tak naprawdę nie. Podam przykład z naszego podwórka. Na czacie klubowym aktywność pojawia się raz na kilka dni, a na czacie "chmurkowym" nie ma jej wcale. Ktoś powie, że klub jest nieaktywny. Na to wskazują czaty klubu. I tu jest haczyk, ponieważ cała aktywność została przeniesiona na grupę na messie. I tam już jest tego tyle, że musiałam wyłączyć powiadomienia, bo mi telefon spamił. Wniosek? W kwestii socjalnej aktywność odhaczona, ale kiedyś można było sprawdzić kto ile faktycznie robi. Teraz? nie ma to sensu, bo trzeba by w tym siedzieć non stop, tydzień w tydzień. Niemożliwe? możliwe, ale wymaga za dużo pracy. Zawsze będą kluby lepiej i gorzej rozwinięte. I jeśli tym zmierzyć aktywność, to Twój klub, Aardbei, nie jest w czołówce aktywności. Jest stosunkowo słabo rozwinięty, a to świadczy o tym, że graczki nie zarabiają najlepiej, czyli nie stać Was na szybszy i skuteczniejszy rozwój. Jak ktoś wchodzi w klub, to widzi cyferki, a te są nieubłagane. A przecież jest cała masa klubów, które już mają te cyferki okrąglutkie i nie chodzi mi tylko o mój klub, bo jest takich klubów więcej... dokładnie 9 z moim (o ile się nie pomyliłam). I one też rekrutują. Taki gracz, który chce być aktywny, chce wygrywać i pławić się w zielonych wybierze jeden z tych okrąglutkich klubów. Po co więc reklamować klub pisząc coś, z czym ktoś inny się zwyczajnie nie zgodzi?

I tak jak pisała Amantis, temat aktywności był poruszany od zawsze. Sama pamiętam jak mi mało aktywna graczka, która otwarcie przyznawała, że nie gra aktywnie, zarzucała, że skoro nie wbijam bezmyślnie poziomu, to nie gram aktywnie. Zdaje się, że aktualnie mam wyższy poziom od niej, bo jednak aktywnie gram. Radzę sobie mimo nie najlepszych statystyk. Czy jestem aktywna? Raczej tak, ale ostatnio jakoś mniej. I gdybym miała być jeszcze mniej aktywna, to pewnie bym zrezygnowała z bycia w takim jak mój, na rzecz takiego jak Twój.
Ostatnio zmieniony 2 cze 2021, o 17:13 przez Keitha Tayuun, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Adrastea
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka

Post autor: Adrastea » 2 cze 2021, o 09:13

Aardbei pisze:
31 maja 2021, o 18:19
edit./ Adrastea napisalas ,ze watek umarl,nie rozumiem dlaczego zawsze swoje 5 groszy wszedzie musisz wsunac? masz parcie .. i w jakim stylu..zarowno tu jak i na Arenie na co zwraclam uwage ...pierdziec w krzeselko..to popierdz sobie przez 8 lat wtedy porozmawiamy..
Dla twojej jasności pierdzę w te krzesło tutaj od 2010 roku więc możemy porozmawiać. Tak parcie nie powiem na co...chyba od tylnej strony 😂 w owym wątku się wypowiadałam wcześniej więc dostaję powiadomienia, że coś zostało napisane. Tak na marginesie to do reklamy klubu jest oddzielny wątek. No a co do aktywności to nie będę się wypowiadać bo tak jak napisała Keitha i Amantis wyżej... Wystarczy chcieć czytać ze zrozumieniem, bo ktoś pisze A a Ty uparcie B albo nawet C i nie starasz się zrozumieć dziewczyn. Dla przykładu porównaj dajmy na to swój klub i La Relance... To właśnie klub aktywny, który szybko się odbudował po zmianach, i który miał zawsze miejsce w owym rankingu. Twój klub jest śpiącym klubem i to jest fakt, masz 15 słupów, które nie robią nic... Tych słupów jest więcej, ale nie chce mi się liczyć dalej. 15 niekatywnych osób to jest bardzo dużo, z kolei część jedynie robi pojedynki na arenie a KP ma na zero. Więc no sorry, ale Twój klub nie jest aktywny, jest to śpiący klub jeśli chodzi o rozwój i aktywne w nim osoby. Minęło 9 msc po zmianach, a Twój klub jeszcze się nie odbudował, co przekłada się właśnie na aktywność klubowiczek. Ja działam aktualnie z drugim klubem, który jest już 2 miesiące. Jest nas znacznie mniej, a statystyki klubowe mamy porównywalne... Więc sama powinnaś się domyśleć, że nie jesteście aktywnym klubem. Puchary też macie takie, że typowe aktywne osoby nie biorą ich pod uwagę. No więc coś tu troszkę nie halo...
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

ODPOWIEDZ